23 jan 2013

Silvan Adams op de been voor India

Silvan Adams is 13 jaar oud en was twee jaar toen hij werd geadopteerd uit India. Komend najaar gaat hij met zijn moeder Thea Adams (ambassadeur van onze stichting) terug naar India om dit land te bezoeken.
Maar ook zal hij  Bal Anand (het tehuis waar hij de eerste maanden van zijn leven heeft gewoond) bezoeken en natuurlijk zal hij samen met zijn moeder Umang ook met een bezoek vereren.

Silvan wil alleen niet ‘zomaar’ naar India gaan. Hij wil ook actief iets bijdragen en daarom heeft hij het idee gekregen de Kennedy mars te gaan lopen. Dit is een grootst wandel evenement in Sittard en wordt gehouden op de zaterdag voor pasen (30 maart). De Kennedymars  is 80km lopen binnen 20 uur!
Een grote uitdaging!!
En natuurlijk zoekt Silvan sponsoren!

Wil jij / Wilt U Silvan sponsoren bij zijn loop? Stuur dan een mail naar: dgl.adams@gmail.com 

Via deze website houden wij u op de hoogte!
Binnenkort dus meer nieuws over Silvan……..

Pin It on Pinterest

Share This